Opublikowano:

Pierwsze miesiące z maluchem

Pierwszych klika miesięcy z naszym maluszkiem już za nami i powiem Wam, że mimo dni, kiedy jesteśmy zmęczeni i niewyspani, które nie ukrywajmy zdarzają się dosyć często, jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie.

Oboje zawsze wiedzieliśmy, że chcemy mieć dzieci i nie mogliśmy się doczekać tego momentu, ale kiedy urodziło się nasze maleństwo to wszystkie nasze wyobrażenia o rodzicielstwie stały się rzeczywistością i to jeszcze piękniejsza niż myśleliśmy. Nie wyobrażamy sobie, że w naszym życiu mogłoby nie być tej naszej ukochanej istotki.

Oboje z mężem wiemy, że jest to najważniejsza osoba w naszym życiu i zrobimy wszystko, żeby zawsze czuła się przy nas bezpiecznie i kochana. Wiemy też, że na pewno postaramy się o rodzeństwo dla naszej kruszyny, bo wiemy jak ważne jest to, żeby mieć wsparcie w rodzeństwie. Nasz bobas każdego dnia daje nam tyle radości i szczęścia jakiego nie zaznaliśmy nigdy wcześniej. Każdemu kto zastanawia się nad założeniem rodziny mogę śmiało napisać, że nie ma nic piękniejszego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *