Opublikowano:

Pierwszy wózek dla Twojego dziecka

Oczekiwanie na pierwsze dziecko jest czymś cudownym, a same przygotowania do przyjścia na świat naszego potomka to bardzo przyjemna sprawa. Każdy nawet drobny zakup bardzo cieszy, czy to śpioszki, śliniaczek, pieluszka – nie ma znaczenia, wszystko kupuje się z ogromną przyjemnością.

Oczywiście przy wyprawce dla pierwszego dziecka, pojawia się też wiele wątpliwości, jak na przykład, czy warto zainwestować w nowy wózek, czy lepiej kupić używany. Jest to bardzo ważna kwestia, ponieważ wiadomo, że chcemy jak najlepiej dla naszego malucha, ale z drugiej strony, czy opłaca się wydawać nawet kilka tysięcy na wózek, w którym tak naprawdę tylko przez kilka miesięcy będziemy wozić nasze dziecko?

Ja już od długiego czasu obiecywałam sobie, że gondolę kupię używaną. Stwierdziłam, że lepiej odłożyć pieniądze i zainwestować w porządną spacerówkę, która przyda się na zdecydowanie dłużej. Oczywiście jak przeglądam sobie strony z wózkami to kusi, żeby kupić jakiś ładny nowy, ale mam nadzieję, że uda mi się utrzymać swoje postanowienie. Ciekawa jestem jak Wy podeszłyście do tego tematu, może macie jakieś podpowiedzi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *