Opublikowano:

Wesele przyjazne dzieciom?

To problem, przed którym staje sporo przyszłych nowożeńców. Z jednej strony najmłodsi też należą do rodziny, ale przecież – będą całą noc angażować rodziców, a same będą się nudzić. Na pewno będą śpiące i marudzące. Jak to rozwiązać?

Animator

Warto zatroszczyć się o zajęcie dla najmłodszych, aby dorośli mieli możliwość zająć się rozmowami. Warto zapewnić animatora, który zajmie najmłodszych zabawą. Można zatroszczyć się również o przestrzeń zabaw, czyli miejsce z Lego, kredkami i innymi atrakcjami i zabawkami dla najmłodszych. Animator może tam organizować im zawody.

Bliski nocleg

Gdy przyjęcie ma miejsce w hotelu, to rodzicom maluchami warto opłacić tam noclegi. W efekcie marudne dziecko pójdzie spać, a sami jeszcze się pobawią. Korzystnie też, aby w tym czasie w zajeździe nikogo innego nie było – to sprawa bezpieczeństwa.

Zabawa bez dzieci

ostatnie rozwiązanie to zrezygnowanie z zapraszania najmłodszych. Owszem, jest wtedy zagrożenie, że ktoś nie przyjdzie, bo nie znajdzie opieki dla malucha – jednak mamy pełne przekonanie, że goście będą świętować do rana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *