Opublikowano:

Nietypowe pomysły na urodziny dla dziecka

Zazwyczaj jest tak, iż rodzice chcieliby z okazji urodzin ich pociechy zaszaleć, a co za tym idzie: zorganizować dziecku najwspanialsze przyjęcie na świecie. Zrobienie imprezy gromadce dzieci w mieszkaniu przechodzi do lamusa, dlatego że coraz częściej rodzice mają większą ochotę wydać nieco większą sumę, lecz mieć z głowy wymyślanie listy zabaw dla najmłodszych, zamawianie ciasta o ciekawym wyglądzie, no i, oczywiście, porządkowanie mieszkania po gromadce dzieci.

Dzieciom kupuje się więc zazwyczaj urodzinki w sali z kulkami i zjeżdżalniami, gdzie mają szansę się bezproblemowo wyszaleć pod opieką wykwalifikowanych animatorów, znających się na swojej pracy i doskonale wiedzących, jak rozbawić dzieci w dzień ich urodzin.

Niektórzy rodzice nie chcą powtarzać co roku takiego samego pomysłu, czyli organizować dzieciom w kółko przyjęcia w sali zabaw. Najbardziej rozpowszechniona forma organizowania urodzin może się znudzić, gdy kolejne Kasie, Basie, Bartki, Darki wysyłają naszym dzieciom zaproszenia na tę samą formę spędzenia czasu w ich urodziny. Zabawę urodzinową zrobić da się także w ogrodzie botanicznym, ulubionej knajpce… Aczkolwiek dzisiejsze dzieci są coraz bardziej wymagające! Szukając ciekawej inspiracji na urodziny dla malucha można zastanowić się na przykład nad wyprawieniem urodzin w pokojach z zagadkami.

Urodziny dla maluchów w escape roomie nie są na razie sztampowe i za bardzo popularne, dzieciaki w swoje urodziny na pewno ucieszą się na coś, czego jeszcze nie próbowały, to znaczy na rozgryzanie zagadek wraz z najbliższymi kolegami i koleżankami ze szkoły. Czasami sale tego rodzaju zabaw oferują, podobnie jak tradycyjne sale rozrywki – osobne miejsce na poczęstunek, torta w cenie, animatora.

Przyjęcia nie wyglądają zatem na wybrakowane, a ich efektowność staje się większa. Oczywiście przed wybraniem takiej zabawy dla dzieciaków, warto zastanowić się, czy aby na pewno zaproszone dzieciaki są w podobnym wieku, a co za tym idzie ani jedno nie będzie odstawało. Należy także mieć na uwadze, iż nie każde dziecko musi upodobać sobie takiego typu zabawę. Niektóre preferują po prostu wskoczyć do basenu z kulkami – to zawsze zależy od temperamentu dziecka i od jego wyobrażeń co do imprezy dziecka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *