Opublikowano:

Co zrobić, by dziecko nie nudziło się w mieście, jakie atrakcje wybrać?

Zaskakujące jak duża liczba osób spędza dni wolne na wyprzedażach, przechadzając się pomiędzy alejkami w centrach handlowych. Pomimo tego, że na świecie jest wiele nietuzinkowych zajęć – częstokroć wybieramy najbardziej oczywiste sposoby. A co jeśli mielibyśmy zaplanować weekend choć trochę ciekawiej? Jeżeli nie masz idei czym się zająć w weekend w mieście lub chcesz spędzić czas ze swoim dzieckiem w interesujący sposób – czym prędzej prześledź ten post! Doradzamy w nim – co robić, by zagospodarować czas ciekawie, nie wyjeżdżając z miasta.

Decydując się na sposób – jak zagospodarować weekend z pociechą, wiele zależy nie zawsze od budżetu, który masz możliwość na to przeznaczyć, ale również od pory roku, czy od pogody na za oknem. Ważnym aspektem jest też to, jak duże jest i co lubi robić Twoje dziecko.

W okresie zimowym, gdy przebywamy najczęściej w budynkach, do zabawy zachęcają place zabaw dla dzieci mieszczące się w centrach handlowych lub w specjalnie do tego przygotowanych salach. Takie namioty dmuchane często są świetnym nośnikiem reklamy, nie zawsze zwracamy na to uwagę, ale bardzo często na namiocie dmuchanym można umieścić reklamę swojej firmy.

Wracając do zabaw z dzieckiem, do wyboru są ślizgawki, dmuchane namioty i zamki, czy rozrywka w kulkach. Możemy również powygłupiać się na materacach i trampolinach. Również basen jest obiektem, do którego można przychodzić niezależnie od pogody. Ponadto zimą – cykliczny pobyt na basenie – znacząco umacnia naszą odporność. Ciekawą ofertę kulturalną kierują do nas także multikina z nietuzinkowymi bajkami dla dzieci. Jak najbardziej zalecamy, by spędzać czas również na świeżym powietrzu – w parku, czy lepiąc bałwana.

W letnim czasie jest dużo więcej możliwości – by zagospodarować czas z dzieckiem w plenerze. Wielką niespodzianką jest zawsze przyjazd cyrku, gdy pod ogromnym dmuchanym namiotem – mamy możliwość oglądać występy gimnastyków, iluzjonistów, czy figlarzy. Ciekawą atrakcją może być również teatr na świeżym powietrzu – gdzie aktorzy na tymczasowej scenie pod rozkładanym namiotem, najczęściej namiotem ekspresowym, przedstawiają znane wszystkim bajki.Namiot ten jest widoczny z daleka i to dzięki bardzo ciekawym zadrukom, przyciągającym wzrok dzieci. Jak wykonuje się zadruki na materiałach na namiotach ekspresowych.

Wraz z przyjściem cieplejszych dni – zaczyna się też wiele pikników rodzinnych. Pośród wielu atrakcji – czy to gastronomicznych, artystycznych, czy edukacyjnych – ustawiają się kolejki do poszczególnych straganów pod dmuchanymi namiotami. Ciekawym pomysłem, choć dobrze większości znanym – może być wycieczka do ogrodu zoologicznego. Kontakt z przyrodą poprawi nastrój nie tylko dzieciom, ale również ich opiekunom. Po wizycie u niedźwiedzi, pand, czy lampartów – na zakończenie trasy – zwykle czekają na odwiedzających – dmuchane namioty z przekąskami i napojami.

Bez różnicy, którą opcję zaplanujesz, niezwykle ważną kwestią jest ofiarowanie uwagi jedynie Twojemu maluchowi. Jest to niezwykle istotne dla Waszej więzi, ale również rozbudzania w nim kreatywnego myślenia i chęci poznawania tego co nowe. Może być to też zwyczajnie świetna frajda dla całej familii!

Jak widzicie, zastosowanie namiotów dmuchanych jest ogromne, na każdym niemal kroku możemy spotkać tego typu nośnik reklamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *