Opublikowano:

Jaki kolor przewodni wybrać do dziecięcego pokoiku?

Jak wiecie, razem z mężem wyczekujemy naszego pierwszego dziecka. Nie wiemy jeszcze czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka, ale chcielibyśmy się powoli przygotować na powitanie nowego członka naszej rodziny. Wiadomo, pewne kwestie muszą być przygotowane przed samym porodem.

Tak jest między innymi z wyprawką dla malucha. Pokój, łóżeczko, pierwsze ciuszki, czy wózek, to jedne z tych rzeczy, które powinny czekać na dziecko dużo wcześniej. Wiadomo przecież, że czasami porody zaczynają się szybciej niż powinny, więc lepiej być gotowym na każdą taką ewentualność.

My chcemy zacząć od przygotowania pokoju dla maluszka. Do tej pory trzymaliśmy w nim książki i rzeczy, na które nie znaleźliśmy lepszego miejsca. Teraz powoli chcemy zacząć go odświeżać, natomiast nie wiemy jaki kolor wybrać. Chcemy go odmalować już teraz, żeby móc na spokojnie wywietrzyć zapach farby.

Zastanawiamy się nad jakimś neutralnym kolorem, do którego będziemy mogli dopasować odpowiednie kolory dodatków. Nie wiem czy macie jakieś podpowiedzi w tym zakresie, ale my zastanawiamy się nad beżami i szarościami, bo do tego będą pasowały każde dodatki. Jeżeli macie jakieś podpowiedzi to czekamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *