Opublikowano:

Ogromne zmęczenie

Pewnie wszystkie młode mamy mają poczucie ciągłego zmęczenia. Sama odkąd urodziłam mam wrażenie, że już nigdy się nie wyśpię, tak jak za czasów sprzed dziecka 😀 i tak jak sprawdzam różne fora dla młodych mam, to widzę, że nie jestem jedyna.

Ale dziwi mnie to, że są kobiety, które tak strasznie narzekają na to, że nie mają nawet czasu na wypicie ciepłej kawy, że aż jestem w szoku. Nie wiem co Wy o tym myślicie, ale ja uważam, że to już przesada. Oboje z mężem bardzo chcieliśmy mieć dziecko i wiedzieliśmy, że wiążę się to z ogromnym wysiłkiem, ale świadomie podjęliśmy o tym decyzję więc nie ma co narzekać, przecież nie spotkało nas to za karę.

Oczywiście są dni, kiedy oboje jesteśmy mega zmęczeni, ale wystarczy spojrzeć na uśmiech naszego maluszka i wszystko nam przechodzi. Nie wypisujemy też w internecie jakie to nasze dziecko jest straszne i nie daje nam spać, powiem więcej, zaczęłam się nawet pozbywać na portalach społecznościowych takich „znajomych”, którzy tak strasznie narzekają na fakt posiadania dziecka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *