Opublikowano:

Drogie ciuszki

Kiedy zbliżał się mój termin porodu, powoli zaczynałam szykować wyprawkę. Natomiast starałam się do tego podchodzić zdroworozsądkowo. Początkowo, zakupiłam tylko kilka ubranek, tak, żeby mieć w co ubierać maluszka w pierwszych dniach.

Dopiero po porodzie, zaczęliśmy uzupełniać ciuszki. Podeszliśmy do tego w ten sposób, ze względu na to, że nie wiedzieliśmy do końca jak duże urodzi nam się dziecko i nie chcieliśmy żeby się okazało, że kupiliśmy ciuszki, które będą tylko naraz, albo nawet wcale. Bardzo często widziałam to u znajomych, kupowali całą masę rzeczy, a później okazywało się, że niektóre były na styk, a część już od nowości była za mała na ich bobasa.

Nie chcieliśmy tak bezsensu marnować pieniędzy, więc nie popadliśmy w szał kupowania ciuszków jeszcze przed narodzinami dziecka. Teraz też raczej staramy się kupować rzeczy na bieżąco, a nie na wyrost, no chyba, że jest dobra promocja na ciuszki, które są w większym rozmiarze to czasami się skusimy, ale zdarza się to naprawdę rzadko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *