Opublikowano:

Pierwsze miesiące z maluchem

Pierwszych klika miesięcy z naszym maluszkiem już za nami i powiem Wam, że mimo dni, kiedy jesteśmy zmęczeni i niewyspani, które nie ukrywajmy zdarzają się dosyć często, jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie.

Oboje zawsze wiedzieliśmy, że chcemy mieć dzieci i nie mogliśmy się doczekać tego momentu, ale kiedy urodziło się nasze maleństwo to wszystkie nasze wyobrażenia o rodzicielstwie stały się rzeczywistością i to jeszcze piękniejsza niż myśleliśmy. Nie wyobrażamy sobie, że w naszym życiu mogłoby nie być tej naszej ukochanej istotki.

Oboje z mężem wiemy, że jest to najważniejsza osoba w naszym życiu i zrobimy wszystko, żeby zawsze czuła się przy nas bezpiecznie i kochana. Wiemy też, że na pewno postaramy się o rodzeństwo dla naszej kruszyny, bo wiemy jak ważne jest to, żeby mieć wsparcie w rodzeństwie. Nasz bobas każdego dnia daje nam tyle radości i szczęścia jakiego nie zaznaliśmy nigdy wcześniej. Każdemu kto zastanawia się nad założeniem rodziny mogę śmiało napisać, że nie ma nic piękniejszego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *